Фредерик Брукс

Ця книга – ювілейне (доповнене й виправлене) видання свого роду біблії для розробників програмного забезпечення в усьому світі, написане Бруксом ще в 1975 році. Тоді ж книга була видана російською мовою і давно вже стала бібліографічною рідкістю. У США вважають, що без прочитання книги Брукса не може відбутися жоден великий керівник програмного проекту.

Том ДеМарко

Автор книги «Дедлайн» (анг. Deadline) Том ДеМарко — інженер-програміст і бакалавр електротехніки, лауреат безлічі наукових звань і нагород, одна з яких зокрема премія Жана-Домініка Варнье «За довічний внесок в інформатику».

ТомДемарко працює у всесвітньовідомих консалтингових центрах на керівних посадах.

Та ось бачите Том ДеМарко проявив себе як талановитий письменник — автор дев'яти книг з управління, організаційного проектування і системної розробки, а також автор 4 -ох творів художньої літератури. Детальніше, бібліографія у ВІКІПЕДІЇ згідно неї ТомДемарко бере участь також у розробці стандартів розробки та тестування програмного забезпечення  IEEE Software

Рік видання роману Deadline — 1997 рік. З тих пір зрозуміло з'явилися нові підходи до управління проектами, засновані на гнучкій методології розробки («agile»), так що вичерпної і сучасної трендової інформації по управлінню проектами читач в книзі не знайде... Проте отримати загальне уявлення про сферу Проектного Менеджменту для початківця — книга Deadline Тома ДеМарко чудова! ІТ Книга надзвичайно легко заходить і осприймається багатьма. Тому й книга давно стала обов'язковою MUST READ тим, хто створює програмні продукти.

Deadline — це не сухий підручник з формулами, графіками, таблицями, розрахунками. Спочатку бізнес книга сприймається як трилер, а вже через деякий час читач розуміє, що йому у книзі надаються цілком чіткі рекомендації та слушні поради з управління проектами в яскравій художній оболонці.

Бізнес книга Deadline буде корисною усім: керівнику, Team Lead -у, PM -у, ВА (бізнес аналітику), пересічному співробітнику.

Увага! Книга доступна завантажити безкоштовно «Deadline — роман про управління проектами» безкоштовно під обкладинкою.

Стив Макконнелл

      Книга «Совершенный код» — одне із найбільш популярних видань по розробці програмного забезпечення. Книга «Совершенный код» об'ємна і по розмірах (трішки менше 900 сторінок), і по вмісту. Ця IT Книга вдало охоплює практично усі аспекти розробки ПО: від рецептів написання високоякісного коду, механізми тестування та відладки, до стратегій оптимізації коду та психологічних факторів, що впливають на розробку. Однозначно — це наукова праця. УЯВІТЬ !!! бібліографія книги на 20 -ти сторінках і містить більш ніж 500 джерел!!! Книга «Совершенный код» неодноразово очолювала різні рейтинги книг по програмуванню. І рекомендувалася різними фахівцями та експертами, як вкрай корисна.

     Завдяки простому манеру викладу, особливому стилю та чуттєвому почуттю гумору, Стіва його праця читається легко майже на одному подиху.
    Розповідаючи про проектування та конструювання програмних систем, Макконнелл влучно висловлює головний технічний імператив розробка ПЗ це виходить управління складністю. Простота і ясність вихідного коду й системи архітектури визначають якість програмного забезпечення. Велика частина книги якраз і присвячена правилам написання високоякісного коду.

     Стів Макконнелл, як ніхто інший підкреслює значимість непомітних дрібниць, докладно описує усі правила, якими необхідно керуватися при написанні хорошого коду. Необхідний рівень абстракції, розробка якісних інтерфейсів класів і патернів, написання високоякісних методів, вибір удачливих імен змін, спрощення керуючих структур, коментування коду — ніщо не ухиляється від уваги автора. Наприклад, загальним принципам використання змінних виділено цілий розділ книги, а це більше ніж 100 сторінок. Питанню вибору імен змінних присвячена ціла глава на 30 сторінок. При цьому всі правила та поради даються виключно з практичної точки зору.  

       УВАГА !!! Тестери, тестувальники, тест-інженери !!! В частині про якість програмного в цілому (QualityAssurance), Макконнелл формулює Головний закон Якості Програмного Забезпечення: підвищення вимог до якості системи первинно — знижує витрати на її розробку. Причина зрозуміла — більшу частину часу програмісти займаються прочитанням і відлагодженням написаного коду, а власне на написання того самого коду йде близько 10% робочого часу. Тому підтримка якості коду на високому рівні економить багато часу і тим самим підвищує ККД програміста. Тестувальники коректно наголошуйте про це програмістам!!!

     Щодо підвищення продуктивності програмного забезпечення, автор книги  наводить обґрунтовані аргументи проти передчасної оптимізації, коли програміст у процесі розробки інтуїтивно розпізнає "вузькі" місця в програмі і негайно приймає заходи щодо оптимізації в шкоду якості коду. Статистика показує, що в 9 з 10 своїх припущень програміст помиляється.

         Отже, як бачите книга «Совершенный код» доволі практична і із ростом Вашого професіоналізму Ви гарантовано будете її перечитувати неодноразово протягом своєї #Кар'єри в IT  Огляд інших книг Стіва Макконелла Читайте у нашій підбірці: Стів Макконелл – видатний експерт у галузі розробки ПЗ і проектного менеджменту

  Увага! Книга доступна завантажити «Совершенный код» безкоштовно під обкладинкою.

Йордон Э.

Книга Едварда Йордона є керівництвом по вирішенню таких проблем: виживання в проектах, приречених на невдачу; досягнення оптимальних угод під час переговорів; управління персоналом та розстановка пріоритетів; вибір засобів і технологій; визначення моменту, коли вже пора вийти з проекту. Едвард Йордон застосовує свою унікальну технологію і інтуїцію менеджера до найгірших варіантів софтверних проектів, показуючи, як максимально підвищити шанси на успіх, або, по крайней мере, вивести вашу кар’єру з-під удару. Крок за кроком Йордон проходить всі стадії життєвого циклу проекту.

Мэри и Том Поппендик

Book Cover: Бережливое производство ПО

"На сторінках цієї книги ми докладно розповімо, що і чому потрібно зробити. Отже, ваша задача дуже проста: просто зробити це!"

Про що книга?

Про ощадливе виробництво - проривний підхід до управління та управління якістю, що забезпечує довготривалу конкурентоспроможність без істотних капіталовкладень. Піонером цього подходу стала компанія Toyota, яка завдяки його використанню досягла видатних результатів.

- Ощадливе виробництво - це без перебільшення головне, чого варто навчитися у японців в області управління.
- Цей метод повинен знати кожен керівник незалежно від галузі, адже його основа полягає у боротьбі з втратами.
- Ця книга стала міжнародним бестселлером, пережила безліч перевидань.
- Книга написана обгрунтовано, ясно і містить не тільки опис теорії, але і багато прикладів з досвіду провідних компаній США, Німеччини та Японії.

Для кого ця книга?
Для практиків - керівників середньої та вищої ланок та підприємців, бажаючих підвищити ефективність бізнесу.

Хто автори?
Джеймс Вумек - засновник та президент Lean Interprise Institute, некомерційної освітньої та дослідницької організації, яка займається популяризацією концепції ощадливого виробництва.

Деніел Джонс - засновник і голова Lean Interprise Academy, некомерційної освітньої та дослідницької організації, що розділяє місію Lean Enterprise Institute в справі підвищення рівня усвідомлення ошадливого виробництва та надання різних видів знань про ощадливе виробництво.

Увага! Книга доступна. Завантажити "Бережливое производство ПО" можна безкоштовно під обкладинкою.

Фредерик Лалу

Book Cover: Открывая организации будущего

   Автор книги по управлінню проектами "Відкриття організації майбутнього", Фредерік Лалу консультант та бізнес-тренер, колишній партнер компаніїї McKinsey & Company, відомої компанії з більш ніж 100 -літнім досвідом. Ось, спробувавши на своєму досвіді складні бюрократичні механізми сучасної організаційної культури, він вирішив просто пропагувати одвічні правила здорового глузду, і тільки ними керуватися в роботі.

   Книга "Открывая организации будущего" у задумі створювалася як посібник для управлінців, як побудувати цілісну та конкурентоспроможну компанію. Хороша книга для ІТ керівників, які відчувають, що в звичному стилі керівництва чогось бракує, і є необхідність щось змінювати.

     До речі, хто не полюбляє електронних книжок, а полюбляє паперовий варіант, то зовсім недорого ця книга також продається в Клубі сімейного дозвілля 🙂 А вперше дана книга вийшла англійською мовою у 2014 році у форматі PDF-файлу на сайті www.reinventingorganizations.com — це адреса персонального блогу Федеріка Лалу. Відвідуйте його час від часу, там з'являються гарні статті та відео для фахівців управління проектами.

Увага! Книга доступна завантажити "Открывая организации будущего" безкоштовно під обкладинкою.

Джез Хамбл

Book Cover: Непрерывное развертывание ПО

Реліз - це завжди болісний, ризикований і трудомісткий процес. Книга «Безперервне розгортання» розповідає про принципи і технічних практиках, які дозволяють провести його швидко і якісно.

За словами авторів, завдяки автоматизації збирання, розгортання і тестування, а також зміцненню співробітництва між розробниками і тестерами, команда зможе випускати продукт в реліз за лічені години або навіть хвилини, при цьому розмір і заплутаність кодової бази абсолютно не мають значення.

Ви дізнаєтеся про найсучасніші методи, включаючи автоматизоване управління інфраструктурою, міграцію даних і віртуалізацію. У книзі також розглянуті їх недоліки, інструкції щодо практичного застосування та поради щодо уникнення ризику.

Тестування програмного забезпечення, що поставляється користувачам, часто буває болючим, ризикованим і тривалим процесом. Перед вами книга, яка представляє абсолютно нову стратегію розробки - набір принципів і практичних методик, що забезпечують швидку інкрементного поставку високоякісного програмного забезпечення. Завдяки автоматизації процесів складання, установки і тестування і поліпшення взаємодії розробників, тестувальників і адміністраторів команда проекту отримує можливість поставляти зміни і нові засоби протягом лічених годин або навіть хвилин, незалежно від розміру проекту та складності його кодової бази.

Автори починають з розгляду основ процесу швидкого і надійного постачання програмного забезпечення з мінімальними ризиками. Потім вони вводять поняття "конвеєра розгортання" - автоматизованого процесу, керуючого всіма змінами проекту, від реєстрації змін до випуску чергової версії програми. І, нарешті, в книзі обговорюються способи підтримки безперервного розгортання, починаючи з інструментів управління інфраструктурами, даними і конфігураціями і закінчуючи управлінням цілими проектами. Книга буде корисна всім учасникам процесу постачання - розробникам, системним адміністраторам, тестувальникам і менеджерам проектів. Вона допоможе вашій організації впровадити сучасну технологію розробки і постачання програмного забезпечення, прискорити процес розробки, підвищити надійність постачання і прибутковість проекту.

Патрик Ленсиони

Book Cover: Пять искушений руководителя (48 сторінок)

У своїй книзі Патрік Ленсіоні, визнаний експерт в області менеджменту, наводить конкретні рекомендації, інструменти і методи для вирішення п’яти основних проблем команди: відсутність довіри, боязнь конфліктів, недостатня відданість справі, ухилення від відповідальності, неувага до результатів. Книга буде цікава керівникам, менеджерам вищої та середньої ланки, консультантам, а також всім, хто хоче зробити роботу своєї організації ефективної.

Том Демарко, Тимоти Листер

Book Cover: Человеческий фактор: успешные проекты и команды

     Книга  "Людський фактор. Успішні проекти і команди" — світовий бестселлер і моя ровесниця, тим не менше не втратила своєї актуальності досі.

     У цій книзі автори наголошують, що не дають правильних відповідей. Це книга людських історій, у всіх частинах книги містяться спостереження. Головне з яких, що складні проблеми розробки Програмного Забезпечення мають перш за все людську, а не технічну природу. А вже на основі спостережень їх логіки — побудовані принципи, котрі містять доволі-таки новаторські підходи до вирішення проблем на проектах.

     Також, наводять приклади наукових досліджень, доводячи тим самим що людська логіка має підґрунтя. І цим неодмінно змушують побачити важливі для кожного відкриття навколо себе у простих речах. Книга "Людський фактор. Успішні проекти і команди" призначена, в першу чергу, керівникам проектів, менеджерам, але в цілому ця ІТ книга буде корисна й цікава всім і кожному.

     Увага! Книга доступна завантажити «Человеческий фактор: успешные проекты и команды» безкоштовно під обкладинкою.

Хенрик Книберг

Book Cover: Lean from the Trenches: Managing Large-Scale Projects with Kanban

Дізнайтеся, як шведська поліція об'єднала XP, Scrum, і Kanban у проекті з 60 чоловік. З початку до кінця ви побачите, як доставити успішний продукт, використовуючи принципи Lean. Ми починаємо з організації, яка відчайдушно потребує нового способу робити, і закінчуємо роботою міжфункціональних груп, котрі працюють синхронно, для розробки масштабованої, складної системи, одночасно вдосконалюючи процес розробки. Ви будете йти по проекту крок за кроком, від зацікавленості клієнтів до щоденного тесту "коктейль", тестування, міжкомандної синхронізації та керування версією. У цьому чесному погляді на те, що працює, а що ні, ви дізнаєтеся, як:
▪️Зробити якісний бізнес усім, а не лише тестувальникам.
▪️Тримати кожного, хто рухається в тому ж напрямку, без мікроконтролю.
▪️Використовувати прості та потужні показники, щоб допомогти у плануванні та вдосконаленні процесу. ▪️Тримати баланс між низьким рівнем фокус-функції та високим рівнем фокусування системи.
▪️Бути готовим стрибати в окопи та оптимізувати власний процес розробки.

Увага! Книга доступна. Завантажити "Lean from the Trenches : Managing Large-Scale Projects with Kanban" можна безкоштовно під обкладинкою.

Мередит Белбин

Book Cover: Команди менеджерів

Реймонд Мередіт Белбін є одним із провідних авторитетів в області менеджменту нашого часу, його ім'я стоїть в ряду з іменами найвизначніших дослідників і практиків у галузі організаційного управління. Відкрита ним теорія рольової поведінки людей і їх взаємодії з командою (Team Role Theory) стала науковим підтвердженням припущень Дугласа МакГрегора, Абрама Маслоу, Пітера Друкера. Час і розвиток суспільства роблять ідеї Белбін все більш актуальними. Сьогодні ні для кого не секрет те, що люди є найобмеженим ресурсом суспільства, і важливим питанням завтрашнього дня стає питання про ефективну організацію її діяльності. За ці роки багато хто, познайомившись із моделлю і підходом Белбіна, відчув себе "прозрілим" у ставленні до роботи.
У другому переробленому виданні книги "Команди менеджерів" автор вз позицій сьогоднішнього часу представляє дослідження, які пояснили необхідність змін традиційних підходів управління. На основі белбінского відкриття була розроблена експертна система e-Interplace - практичний інструмент управління для менеджерів.

Увага! Книга доступна. Завантажити "Команди менеджерів" можна безкоштовно під обкладинкою.

ЭРИК РИС

Book Cover: БИЗНЕС С НУЛЯ. МЕТОД LEAN STARTUP
Excerpt:

Про що книга?

READ MORE

Про те, як створити бізнес і вдосконалити бізнес-модель. Придумати ідею і потім реалізувати її не так складно. Складно зробити так, щоб продукт продавався, щоб він «потрапив в ринок» і запустив спіраль зростання. Прочитавши цю книгу, ви абсолютно по-новому станете дивитися на процес реалізації нових ідей - будь ви стартапер або керівник давно працюючого бізнесу. Це справжнє зрушення парадигми - від інтуїтивних блукань до чіткої методики.
Ми звикли вважати, що стартапи не підкоряються правилам. Однак вірно якраз протилежне: створення стартапу має бути підпорядковане чіткій методиці, що має строго певні кроки. Підприємництво - це особливий вид менеджменту. Основна ідея методу економічного стартапу, розробленого автором, полягає в швидкому тестуванні ідей нових продуктів на реальних споживачах і постійному коригуванню бізнес-моделі з тим, щоб починати масштабні вкладення тільки тоді, коли ідея підтверджена фактами.

Чому книга гідна прочитання?

Це яскрава і корисна книга для кожного, хто збирається почати власний бізнес. У ній чесно і відкрито розказано про всі сторони перетворення себе в підприємця, пастки і небезпеки, можливості і упущення.
Вона стала бестселером Amazon.com і була визнана однією з кращих бізнес-книг 2011 року.
Вона являє собою зрозуміле і аргументоване керівництво для підприємця, яке куди більше схоже на науку, ніж на мистецтво, і має лягти на стіл кожному, хто претендує на створення стартапу.
Книга побудована на досвіді реального успішного підприємця, описані в ній принципи «економічного стартапу» дозволяють швидко з'ясувати, що працює, і відмовитися від того, що не працює.
Вона вже зібрала безліч захоплених відгуків і, без сумніву, скоро стане класикою менеджменту, саме її рекомендують в якості обов'язкового читання авторитетні венчурні інвестори.
Для кого ця книга?

Для підприємців і тих, хто хоче стати підприємцем, а також для всіх, хто займається в уже працюючої компанії розвитком бізнесу та створенням інновацій.

Хто автор?

Ерік Рис - підприємець, блогер і автор книг. Співзасновник компаній IMVU, Inc. і Catalyst Recruiting, в минулому член наглядових рад багатьох технологічних стартапів, включаючи pbWiki, Bunchball, SpeedDate, illumobile, BlueBet і KaChing. У 2007 році сайт BusinessWeek.com назвав його одним з кращих молодих підприємців в сфері технологій, а в 2009 році він отримав премію TechFellow в категорії «лідерство в інженерії». Є творцем методології підприємництва «Ощадливий стартап».

COLLAPSE

Увага! Книга доступна. Завантажити "Бизнес с нуля. Метод Lean Startup" можна безкоштовно під обкладинкою.

Герд Дитхелм

Book Cover: Управление проектами Том 1. Основы

Про автора

Том ДеМарко - глава міжнародної консалтингової компанії Atlantic Systems Guild, що спеціалізується на побудові складних бізнес-систем, управління ризиками, реінжинірингу, побудові здорової корпоративної культури. Також вона надає допомогу в судових розглядах, пов'язаних з програмним забезпеченням. Член Асоціації з обчислювальної техніки (Association for Computing Machinery) та Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (Institute of Electrical and Electronics Engineers).
Веде активну викладацьку діяльність, пише статті та книги.

Для кого ця книга?

Для всіх, хто управляє проектами (особливо в області ІТ).

І для тих, хто бере участь в проектах. Це просто знахідка для менеджера, який втомився від читання нав'язливих посібників і історій успіху, а дзен-притчі про менеджмент не близькі йому за духом.

Про що ця книга?

На заході, влаштованому компанією для співробітників, що звільняються, містер Томпкінс знайомиться з чарівною жінкою. Та виявляється промисловим шпигуном. Поговоривши з ним трохи, вона ... присипляє його і перевозить в країну Моровію, де Томпкінс в результаті приймається за керівництво мегапроектом по розробці декількох програмних продуктів: країна має намір стати лідером високотехнологічного сектора.
По ходу справи він веде щоденник. А оскільки він почав грандіозний проект з нуля, йому належить пройти всі стадії і етапи: від набору команди і моделювання процесу розробки до усунення конфліктів і звільнення членів команди.
Більш того, Томпкінс з товаришами не обмежуються поставленим завданням. Вони організовують Лабораторію для експериментів з управління проектами. Хочуть з'ясувати, як рішення керівника змінюють динаміку розвитку проекту, що робить позитивний вплив на розвиток справи, а що - негативне.
У міру розвитку подій Томпкінс з'ясовує багато корисного. Як дізнаватися погані новини вчасно? Яке умова визначає успіх проекту? Які слова потенційного члена команди - сигнал до того, щоб тут же найняти його? Як і навіщо обчислювати розмір проекту в функціональних одиницях? Які корективи може внести самодурство сильних світу цього і що з цим можна зробити? Як знайти компроміс між кількістю людей в команді і швидкістю роботи? Не встигає він вирішити одну проблему - відразу з'являється інша.
А в кінці кінців містер Томпкінс виявляється ...
Втім, читайте самі!

Увага! Книга доступна. Завантажити "Deadline" можна безкоштовно під обкладинкою.

Стив Макконнелл

Book Cover: Профессиональная разработка программного обеспечения

          Стів Макконнелл, автор того самого бестселера «Совершенный код», й багатьох інших IT книг і численних статей по розробці програмного забезпечення. Як завше переконливо показує, що розробка програмного забезпечення може бути стабільно успішною, якщо кожен буде намагатися зробити досконалішим самого себе. Чи то розробника ПЗ, чи то тестувальника, проектного менеджера тощо.

          Книга «Профессиональная разработка программного обеспечения» це така собі ідеалізована казка Макконнелла про те, як все може бути прекрасно. Утопія. Багатьом читачам з першого погляду здасться що книга просто на просто «сопливі мемуари не для нашого часу». Але це зовсім не так. У книзі «Профессиональная разработка программного обеспечения» добре відображено структурований погляд розумної людини з великим досвідом на те, що таке по суті являється "Професійна розробка програмного забезпечення", як от немає на світі справедливості, зовсім не означає, що порядна людина не повинна до неї прагнути:) 

         Стів не тільки показує, чому і як галузь прийшла до свого сучасного розквіту, але й описує кроки, які повинен зробити кожен, хто хоче піднятися на новий рівень у створенні новітнього унікального програмного продукту. Він також говорить про корпоративні методики, покликані збільшити кількість професійно виконаних проектів, про ліцензування організацій й академічних навчальних програм, як про засоби підвищення професіоналізму окремих фахівців програмістів розробників, тест-інженерів тощо, так IT індустрії в цілому. Ось, якраз теми... що останнім часом рясно зачіпаються на вітчизняних медіа ресурсах.

  Увага! Книга доступна завантажити «Профессиональная разработка программного обеспечения» безкоштовно під обкладинкою.

Mike Cohn

Book Cover: User Stories Applied: For Agile Software Development

Здавалося б, що може бути простіше для користувача історій, які використовуються при описі вимог в гнучких методологіях розробки програмного забезпечення. Просто береш і записуєш функціональні вимоги в форматі "як ХТО я хочу ЩО і ЧОМУ". Виявляється, що і тут є свої нюанси.

У своїй книзі Майк Кон прямо-таки препарує цей інструмент підготовки вимог. Детально розібрані типові помилки при зборі і написанні історій, описані моделювання користувальницьких ролей, підготовка приймальних тестів, оцінка і планування ітерацій і релізів ПО.
Окремо порадували порівняння користувальницьких історій з варіантами використання (use case) і сценаріями, що використовуються при проектуванні інтерфейсів, опис впровадження історій в Scrum, а також приклад використання всього описаного інструментарію при підготовці реального проекту.

Про що ця книга
Ви дізнаєтеся, що таке хороші призначені для користувача історії і що робить історії поганими. Ви познайомитеся з практичними методами збору історій, що дозволяють добитися добрих результатів навіть тоді, коли можливість безпосереднього спілкування з користувачами відсутній. Автор демонструє, як систематизувати підготовлені для користувача історії, встановити для них пріоритети і ефективно застосовувати для вирішення задач планування, розробки та тестування програмного забезпечення.

▪Для кого ця книга
Книга буде корисна розробникам, тестувальникам, аналітикам і менеджерам проектів, які використовують будь-яку гнучку методологію програмного забезпечення

▪Фішка книги
Наочно покаже, як правильно писати розповідь користувача і чим вони відрізняються від варіантів використання і специфікацій / вимог. Якщо у вас немає тренера або досвідченого скрам-майстри, якщо у вас команда самоучок - книга буде дуже до речі.

▪Об автора
Майк Кон - один із засновників некомерційної організації Agile Alliance і керівник однієї з її програм - Articles Program. Професійно займається програмуванням з 1984 р, а початок його діяльності в якості керівника розробки програмних проектів відноситься до 1988 року, причому список його клієнтів включає такі відомі компанії, як Fidelity Investments, Viacom, Procter & Gamble, NBC і Citibank. В даний час Майк є віце-президентом з питань розробки програмного забезпечення в компанії Fast 401K, яка надає послуги з обслуговування приватних пенсійних рахунків в США. Автор ряду книг, присвячених різним питанням програмування.

Книга офігенна! Читається легко. Раджу всім айтішникам.

Стив Макконнелл

Book Cover: Сколько стоит программный проект

     Автор цієї книги є також автором всесвітньо відомого бестселера «Совершенный код». На відміну від книг, що опираються виключно на неточні методи (включаючи економічно невигідні в більшості випадків безперервні цикли зворотного зв'язку і жорстке моделювання), в цьому унікальному виданні пропонується перевірений, зручний і реалістичний підхід до оцінки витрат на розробку програмних продуктів.  

        Книга «Сколько стоит програмный проект» трохи складна в розумінні, призначена для дуже вузького кола фахівців, призначена керівникам і технічним фахівцям малих і середніх девелоперських компаній. З іншої сторони представлена тут IT є прекрасним плацдармом для висококласного фахівця проектного менеджменту чи бізнес аналізу.

       Робочі методики оцінки вартості програмних продуктів у книзі багаті цікавою статистичною інформацією, графіками, науковими викладками. Так Стів Макконнелл у своїй традиційно-суховатій, але надзвичайно інформативній манері розповідає про величезну кількість аспектів оцінки програмного забезпечення. Емпіричні правила, методи, процедури, математичні формули та навіть політичні поради щодо проведення переговорів — тут є все для того, щоб отримати хоч і не вичерпну, але дуже насичену розуміння процесу оцінки.

       Підсумок, книгу «Сколько стоит програмный проект» мало прочитати, її потрібно вдумливо вивчати. Викладеного матеріалу вистачить для скрупульозного вивчення на пів року, то точно.

Увага! Книга доступна завантажити «Сколько стоит програмный проект» безкоштовно під обкладинкою.