Фредерик Брукс

Ця книга – ювілейне (доповнене й виправлене) видання свого роду біблії для розробників програмного забезпечення в усьому світі, написане Бруксом ще в 1975 році. Тоді ж книга була видана російською мовою і давно вже стала бібліографічною рідкістю. У США вважають, що без прочитання книги Брукса не може відбутися жоден великий керівник програмного проекту.

Том ДеМарко

Автор книги «Дедлайн» (анг. Deadline) Том ДеМарко — інженер-програміст і бакалавр електротехніки, лауреат безлічі наукових звань і нагород, одна з яких зокрема премія Жана-Домініка Варнье «За довічний внесок в інформатику».

ТомДемарко працює у всесвітньовідомих консалтингових центрах на керівних посадах.

Та ось бачите Том ДеМарко проявив себе як талановитий письменник — автор дев'яти книг з управління, організаційного проектування і системної розробки, а також автор 4 -ох творів художньої літератури. Детальніше, бібліографія у ВІКІПЕДІЇ згідно неї ТомДемарко бере участь також у розробці стандартів розробки та тестування програмного забезпечення  IEEE Software

Рік видання роману Deadline — 1997 рік. З тих пір зрозуміло з'явилися нові підходи до управління проектами, засновані на гнучкій методології розробки («agile»), так що вичерпної і сучасної трендової інформації по управлінню проектами читач в книзі не знайде... Проте отримати загальне уявлення про сферу Проектного Менеджменту для початківця — книга Deadline Тома ДеМарко чудова! ІТ Книга надзвичайно легко заходить і осприймається багатьма. Тому й книга давно стала обов'язковою MUST READ тим, хто створює програмні продукти.

Deadline — це не сухий підручник з формулами, графіками, таблицями, розрахунками. Спочатку бізнес книга сприймається як трилер, а вже через деякий час читач розуміє, що йому у книзі надаються цілком чіткі рекомендації та слушні поради з управління проектами в яскравій художній оболонці.

Бізнес книга Deadline буде корисною усім: керівнику, Team Lead -у, PM -у, ВА (бізнес аналітику), пересічному співробітнику.

Увага! Книга доступна завантажити безкоштовно «Deadline — роман про управління проектами» безкоштовно під обкладинкою.

Йордон Э.

Книга Едварда Йордона є керівництвом по вирішенню таких проблем: виживання в проектах, приречених на невдачу; досягнення оптимальних угод під час переговорів; управління персоналом та розстановка пріоритетів; вибір засобів і технологій; визначення моменту, коли вже пора вийти з проекту. Едвард Йордон застосовує свою унікальну технологію і інтуїцію менеджера до найгірших варіантів софтверних проектів, показуючи, як максимально підвищити шанси на успіх, або, по крайней мере, вивести вашу кар’єру з-під удару. Крок за кроком Йордон проходить всі стадії життєвого циклу проекту.

Автор: Барбара Оакли

     Прийнято вважати, що математики — це люди, наділені незвичайними інтелектуальними здібностями при народжені, які необхідно для досягнення високих результатів розвивати з самого дитинства. А більшості точність і логічність математичного мислення недоступна. Барбара Оаклі у своїй авторській книзі "Думай як математик. Як вирішувати будь-які задачі швидше та ефективніше", доводить, що кожен може змінити спосіб свого мислення й оволодіти прийомами, котрі використовують всі фахівці з точних наук. 

       Коротко про автора цього бестселлеру:

    Барбара Оаклі, доктор наук, інженер-консультант, член ради Американського інституту медичного та біологічного машинобудування.

    Барбара протягом життя змінила кілька надзвичайно цікавих професій: була перекладачем з російської мови на радянському траулері в Беринговому морі, працювала викладачем в Китаї, служила у військах США зв'язківцем, в Західній Німеччині командиром відділення зв'язківців. Вона на своєму особистому досвіді довела, що людина здатна тренувати свій мозок і освоювати нові, що здавались недоступними, області знань.

     А з її книги "Думай як математик. Як вирішувати будь-які задачі швидше та ефективніше" Ви дізнаєтеся:

  • чому важливо засвоювати знання порціями;
  • як подолати "ступор" й домогтися осяяння;
  • яку роль відіграє сон у вирішенні складних завдань;
  • що таке прокрастинація, і як з нею боротися;
  • чому практика згадування набагато ефективніше, ніж перечитування кілька разів одного і того ж;
  • що таке "інтерлівінг", і чому він так корисний для запам'ятовування та засвоєння нової інформації.

Найкраще, що дана книга практична і прочитавши її Ви зможете практикувати її у власному житті без попередніх підготовок. Випробовувати її на собі без будь-яких обмежень та надзусиль. У нашій бібліотеці для навчання QA книга "Думай як математик. Як вирішувати будь-які задачі швидше та ефективніше" російською мовою.

Увага! Книга доступна завантажити "Думай як математик. Як вирішувати будь-які задачі швидше та ефективніше" безкоштовно під обкладинкою.