Якими ми би не були дисциплінованими, змусити себе навчатися самостійно — надзвичайно важко будь-якій науці. А навчатися продуктивно ще складніше. Тому більшість із нас, поряд із самоосвітою вибирає спеціалізовані курси і практику. Вивчення англійської мови & навчання на курсах тестування — не виняток.
Особисто я, як і більшість моїх друзів та колег займаюся англійською постійно. У різний час мною відвідувалися курси у різних мовних школах Львова: Бояр, Світ Манго, Green Forest, Ames — індивідуальні заняття.
В основному заняття там проводилися по 2-х серіях популярних на ринку підручників англійської мови: SPEAK OUT від видавництва Pearson та English File від Oxford University Press. Багато викладачів вважають ці підручники кращими підручниками із англійської мови. Матеріал із інших підручників вибірково роздруковувався окремо і розглядався вже в якості додаткового.
Оскільки усім IT -шникам англійська потрібна, 100% будете йти моїм шляхом. Аби Ви довго не шукали де скачати підручники англійської мови по інтернету, викладаю Вам їх сюди до завантаження безкоштовно у розділі КНИГИ.
Та дозволю собі коротеньке, скоріше моє субєктивне рев’ю кожної серії…

Комунікативний підручник SPEAK OUT від видавництва Pearson

6-ти рівневий курс англійської мови для дорослих (від Starter до Advanced) створений у партнерстві із ВВС. Вивчення англійської мови разом із ВВС ми також розглядали в темі Вивчаємо англійську разом із українськими ресурсами Читати…

Обкладинки підручників SpeakOut

Цей підручник навіть отримав ПРЕМІЮ герцога Единбурзького за кращий посібник з вивчення англійської мови!!! Ефективно розвиває всі чотири мовні навички (читання, письмо, розуміння на слух, говоріння).

Тому кожний юніт даного підручника англійської мови складається із 5 розділів: граматика, лексика, вимова, функціональне використання мови (мовні навички в конкретних життєвих ситуаціях), закріплення пройденого + відео-інтерв’ю з людьми з вулиць на базі матеріалів ВВС (відео-підкасти, фрагменти документальних і художніх фільмів з можливістю включити/виключити субтитри.) Ця інтерактивна версія підручника на DVD (Active Book) додається до паперового підручника, який складається із Students book, Workbook, в деяких серіях Test book, Teachers book.

Комунікативний підручник English File від авторів Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig (Oxford University Press)

Лінійка English File

Як по мені цей підручник крапельку складнішими завданнями аніж попередній. Так само у кожній секції підручника відпрацьовувалися різні комунікативні функції, Practical, Writing завдань багато, бо окрім Students book окремо є Workbook. Граматика вводиться в контекст методом guided discovery, відпрацьовується на сторінках Grammar Bank і додаткових вправ з Teacher’s Book, практикується в завданнях на Speaking. Повторення й перевірка пройденого матеріалу в кінці кожного непарного юніта. За допомогою окремої книги тестів влаштовуються контрольні.

ProFile 2: Student’s Pack

ProFile 2: Student's Pack : Intermediate
Обкладинка ProFile 2: Student’s Pack : Intermediate

Проходився по цій книзі рівень Intermediate. Залишу відгук, що він досить простенький. Якщо не бажаєте починати повторення матеріалу із рівня Pre-Intermediate, то можете сміло його обирати. І навідміну від 2-х попередніх серій із цим посібником так-сяк зможете працювати самостійно без вчителя. Так, так вся справа в комунікативному підході. Дуже вже багато в комунікативних підручниках впирається в спілкування, різноманітні дискусії та обговорення. Безперечно, це добре й чудово, але тільки для роботи з викладачем або в групі!!! Для самостійного навчання чи повторення обирайте краще вітчизняні підручники, довідники. До прикладу хрестоматійні: Вербу, Бонка.

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.