Топ дописів нашого сайту для тестерів

Мені невідомо? Мода то така чи то так насправді потрібно? Неначе заклилання — усі звітують, публікують, постять, надсилають звідусіль, що у них трапилося за рік.

У нашого сайту тестувальників цього року були успіхи. І багатьма враженнями від проробленої роботи теж би хотілося поділитися з Вами — нашою рідненькою аудиторією:

2018 нам виповнився повний 1 рік 

Місяць народження порталу, поява перших дописів у блозі квітень 2017, отже можна сміло підрахувати нам 1 повний рік з хвостиком. За цей час кілька разів міняли обличчя сайту, тестуючи так би мовити його… і будьте певні у 2019 Ви ще не раз бачитимете зміни, сподіватимемося, то будуть виключно покращення.

2018  тільки у блозі опубліковано ~ 100 статтей

Це невраховуючи інших сторінок: розділ ІТ Книг, Шаблони, Приклади Автоматизованого та Приклади Ручного Тестування.

Найпопулярніша стаття на нашому сайті тестувальників була прочитана 7742 рази, остання в рейтингу стаття 2239 разів! 

Ювілей сайт постійно читає понад 10 тис. читачів

Сподіваємося наші дописи Вам ще знадобляться, Ви про них пам’ятатимете і повертатиметеся щоб знову почерпнути з них корисності. Бо якщо сформулювати нашу головну ціль — так, наша першочергова мета це бути максимально корисними! Переконувати людей, за допомогою нашого контенту, що ІТ це зовсім не складно. Не потрібно бути надзвичайно обдарованим аби стати програмістом, тестером, проджект менеджером. Щоб люди не дотичні до ІТ, які не мають знайомих у ІТ не боялися пробували і здобували нових сучасних і перспективних професій з нуля. Приємно буде на додачу, якщо звітуватимете нам про свої успіхи, на які саме ми Вас зважили чи надихнули.

Отже,

Топ найпопулярніших дописів Інфопорталу за 2018 рік:

 1. Як написати мотиваційний лист правильно? —  поради + зразок англійською. На цю сторінку найбільше заходили по органічних пошукових запитах, значить є свідченням, що це є потрібний діловий документ і кожному слід його мати написаним на поготові.
 2. Super-Puper шпаргалка для QA з тестування —  Ціла серія 100+ найпоширеніших запитань на інтерв’ю —  задумка написати цю статтю була створити підручний засіб, щоб швидко відновити у пам’яті головну теорію перед технічною співбесідою на Junior QA можливо й Мідла .
 3. Яка зарплата тестувальника? Або за чим прямують у QA engineers  — стаття на нашому сайті тестувальників для новачків, показати актуальні джерела де дізнатися інформацію. І вже оцінити бути чи не бути, вигідно не вигідно.
 4. Тестування API в Postman, 10 підказок та прийомів для спрощення — тріумф переклад нашого студента. Валентину передаємо привіт і повторне дякую! А хто має бажання до перекладу своєї статті WELCOME. Ви не тільки зробите добру справу, але й також зможете дати лінк на неї у Лінкедін профілі.
 5. Топ 10 Mind map сервісів онлайн безкоштовно або за скромну плату — сучасний інструмент дизайн мислення. По переходах на сторінку, дуже неочікувано було дізнатися, що малювати інтелект карти зараз навчають діток у школах. Як і намагаються розвивати м’які навички з раннього віку.
 6. 5 програм створити відео презентацію таку щоб здивувати аудиторію — що поробиш інтерактивний контент сьогодні в моді, люди все менше уваги звертають на полотна тексту.
 7. Книги IT — підбірка для QA, проектних менеджерів та ін IT -шників бібліотека найпопулярніших книг по теорії тестування та проектному менеджменту.
 8. Топ сайтів фріланс тестування — найкращі точки роботи QA віддалено У цій статті ми детально розповідаємо, що не тільки єдиним Up-work -ом можна заробляти віддалено. І якщо страшно одразу стрибати на велику сцену, спокійно можна розпочинати з вітчизняних фріланс бірж.
 9. Перелік точок безкоштовного стажування QA trainee, QA intern, intership  — агрегована дошка безкоштовного навчання різних ІТ компаній по україні. Мета була, щоб людина зайшла і побачила повний список куди можна надіслати своє резюме у свому місці. Їй не доводилося десь ще чогось шукати.

і…і…і наші скромні плани на майбутнє:  

 1. Хочеться далі творити якісний україномовний контент. Популяризувати професію тест-інженера QA. Щоб в Україні був свій Guru.99 і набагато кращий крутіший сайт для тестувальників.
 2. Хочеться щоб з’явилося більше гостьових постів і тестувальники на сайт самі зголошувалися ділитися знаннями без довгих вмовлянь. Не пропадали, линяли і т.п.
 3. З 2019 року ми запрошуємо публікувати БЕЗКОШТОВНО курси, події Тестування Програмного Забезпечення і рілейтед галузей від різних установ, організацій, компаній, блогерів з різних міст. Чекаємо Ваших повідомлень у ПП. Вакансії можна додавати самостійно.
 4. Плануємо більше бублікувати топіків по Автоматизованому тестуванню для початківців. За схемкою подивився повторив, навчився.
 5. Хочеться кіна — будемо намагатися у 2019 знімати відео. 100% будемо постити QUIZ тести знань он-лайн. Таким чином піднімати інтерактивність і тісніше взаємодіяти з Вами читачами.

Новорічне привітання QAінфопорталу 🎄

Взаємно у 2019 ми бажаємо Вам гармонійного розвитку та цікавих сюрпризів! Плануйте, мрійте, прагніть, досягайте!

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.