testing jobs for freshers

Презентуємо перелік точок куди можна потрапити на БЕЗКОШТОВНЕ навчання, практику, стажування QA engineer в Україні, закордон… ну, хіба віддалено. Користуйтеся цим списком для тестувальників інтернів на здоров’ячко. В усіх цих компаніях протягом останнього року набирали QA Trainee. У разі відсутності, на даний момент навчання, за тією чи іншою адресою? — надсилайте туди своє резюме на посаду junior QA. Скоріше за все ці ІТ компанії лояльно ставляться до початківців тестувальників, і навіть як не дотягуєте… десь… можуть прийняти рішення Вас довчити або узяти на випробовувальний термін.

Якщо ж у Вас є інформація не зазначена у таблиці, пишіть у коментарях, ми її додамо. Наші читачі та студенти будуть вдячні за додаткову інформацію про відбори, відгуки, враження, завдання тощо. Питання на співбесіді QA

Будьмо дружніми допомагаймо один одному!

Інші дописи пов’язані із пошуком роботи тестувальника:

КомпаніяМістоДеталі
Quality Assurance GroupЛьвів, віддаленоРеєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/q2uvCDzMewvODAE13
SoftServe AcademyЛьвів, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Дніпро, Київ, ХарківЗа посиланням розклад, вибираєте підходящу дату початку курсу, реєструєтеся, заповнюєте свій особистий кабінет і очікуєте запрошення на пошту, звінка рекрутера, якщо успішно пройшли попередній відбір технічного тестування, тоді Вас запросять на серію співбесід. Якщо не отримали листа на пошту, телефонуєте самі на номер 8 800 і т.д.
EPAM University ProgramsКиїв, Львів, Харків, ДніпроПолітика схожа, на політику SoftServe також слід зареєструватися у навчальному кабінеті, через нього ви будете отримувати новини на пошту. Різниця лише, що технічне тестування відбувається у письмовій формі у Вузі. Львів це Політех.
Global LogicКиїв, Харків, ЛьвівСлідкуйте за новинами на сайті, у соцмережах фб та лінкедін. На новий набір щоразу створюється нова форма, лендінг. У Львові можна писати з запитаннями на lviv.basecamp@globallogic.com (вкажіть у темі листа запитання)
ELEKS UniversityЛьвів, Київ, Івано-Франківськ, ТернопільСторіночка на фейсбуці тут за посиланням. На ній повідомляють новини про intership, котрі треба відслідковувати.
EricssonКиїв, ЛьвівПропонують переважно кар’єрні можливості для молодих. Студентів старших курсів вищих навчальних закладів або випускників, які закінчили навчання не більше ніж 2 роки тому. За посиланням відображаються вакансії. Ви ж початківці QA знову ж таки шукаєте пропозиції з позначкою Intership.
Tech MagicЛьвівДетальна інформація або на сайті або у тематичному топіку на ДОУ Сказала би, що сюди потрапити трішки легше, ніж у вище перераховані компанії… не має такого жорсткого відбору стажерів “кругів ада”.
ELIF TECHЛьвів, ВінницяЩоб потрапити потрібно надіслати CV на hr@eliftech.com, пройти тестування, пройти співбесіду з викладачами академії.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 1,5 — 2 години + домашні завдання. Навчання відбуваються в інтерактивному форматі проводять Senior та Middle інженери. Вони діляться власним досвідом, а найуспішніші студенти матимуть можливість отримати роботу в компанії.

Деталі можна дізнатися ще за тел: +38 (068) 563-25-28.

Sigma Software UniversityЛьвів, Київ, Харків, ОдессаУсі умови Software Testing Intership детально розписані на сайті університету.
Binary Studio AcademyКиїв, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, онлайнПотрібно попередньо підготуватися до відбору: у особистому кабінеті є для цього усі необхідні матеріали, можна пройти демотест, а у телеграм-каналі є додаткові корисні посилання. Потім слід пройти онлайн-тест у зручний час. Виконати три завдання по відеолекціях і поспілкуйтеся з HR manager 10-15 хвилин по скайпу.

Умови навчання: курс проходить онлайн, повністю безкоштовно. Викладачі — досвідчені програмісти Binary Studio. Перед початком навчання студенти та викладачі зустрічаються в офісі Binary Studio у Львові на першу лекцію, а по завершенні курсу презентують там свої командні проекти на випускному і отримують сертифікати.

Якщо щось незрозуміло? Пишіть на пошту academy@binary-studio.com

DataArtКиев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, ХерсонЯк потрапити у Львові: надсилайте своє резюме на адресу hr-lviv@dataart.com.

Умови: повний робочий день, внутрішня навчальна платформа, є оплата.

BotsCrewЛьвівПотрапити на стажування QA можна надіславши запит на пошту karina.bulachek@botscrew.com виконати тестове завдання та пройти співбесіду.

Умови: після успішного проходження стажування QA — працевлаштування в компанії.

PLVisionЛьвівУмови вступу на інтернатуру QA: виконати тестове завдання, пройти вступні співбесіди з hr-менеджером та технічними експертами компанії. Якщо є запитання, пишіть на пошту learning.center@plvision.eu
G5 EntertainmentЛьвів, ХарківПоблажливі досить умови тут до шукачів долі QA 🙂

 • ігровий досвід, інтерес до ігор, знання ігрової термінології;
 • занння комп’ютера на рівні досвідченого користувача;
 • вміння висловлювати свої думки, писати зрозумілі і граматично правильні документи;
 • знання англійської мови на рівні грамотного написання звітів про помилки;
 • комунікабельність, спостережливість, акуратність, уважність до деталей, відповідальність.

Щоб потрапити потрібно: відправити CV на пошту job@g5e.com

Умови: тривалість стажування — 2 тижні. По закінченню передбачене тестовое завдання, технічна співбесіда, бо за умови успішного завершення стажування можливе працевлаштування в компанії QA engineer.

GeeksForLessКиїв, Львів, МиколаївІнформація за стажування з’являється на ДОУ, або слід задавати питання HR.
Silego Technology IncЛьвів, ВінницяІнфу за інтернатуру QA слід ознайомитися на сайті. Хоча зрозуміліше зазвичай інфу подають на ДОУ
InteticsКиїв, Львів, ХарківІнтернатура QA для тих хто володіє якоюсь мовою програмування розуміє та полюбляє функціональне програмування. Мінімальний досвід QA тут буде в + Надішліть резюме на пошту fp@intetics.com, отримайте тестове завдання і виконайте його, поспілкуйтеся з рекрутером, виконайте друге тестове завдання в офісі.
Expercastпропонують віддалене навчання та віддалену роботуВимоги до кандидатів: рівень англійської — не нижче, ніж Upper-intermediate; кмітливість, здатність швидко вчитись, бажання брати на себе виклики 😉 буде плюсом знання JavaScript, SQL, HTML/CSS.

Як потрапити: надіслати резюме на jobs@expercast.com та кількома словами розповісти англійською мовою про те, чому саме зацікавило проходження інтернатури на тестувальника ПЗ у цій компанії та на цю посаду. Обов’язково вказуйте в темі листа посаду, на яку подаєтесь: [Junior JavaScript], [Junior Ruby], [Junior QA].

Успішне працевлаштування гарантоване після проходження всіх етапів процесу відбору.

Деталі: на сайті або пишіть на пошту jobs@expercast.com

QA TestLabон-лайнМабуть найвідоміші он-лайн курси в Україні, котрі пройшов майже кожен тестувальник. З розкладом можна ознайомитися на сайті, подати заявку, тоді на пошту надішлють запрошення на тест, після проходження тесту вже отримаєте запрошення на навчання.
CrowdinТернопільОстаннім часом наборів не має, але слідкуйте за розкладом про всяк випадок якщо Ви з Тернополя.
Keep SolidОдессаДеталі: на сайті, на Facebook або пишіть на пошту v.lyubchenko@keepsolid.com, телефон/Viber: 050 392 2150
HYS EnterpriseОдессаНадсилаєте резюме з відміткою «Стажування QA» на hr@hys-enterprise.com потім проходите співбесіду (HR, технічну та фінальну англіською мовою).

Стажування триває 2-3 місяці. За умови його успішного завершення кандидат отримує статус джуніора QA в компанії.

EIS GroupОдессаТеж потрібно надіслати CV на hr_odessa@eisgroup.com, виконати тестове завдання та пройти співбесіду
MacPawКиївПотрапити стандартно, заповнити анкету, успішно виконати тестове завдання, пройти співбесіду з HR-менеджером та менторами напрямку. Контакти і форма заповнення даних на інтернатуру QA на сайті.
GMSКиївInternship Operations, Internship Technical. Пишіть на пошту internship@gms-wordlwide.com або телефонуйте +380 50 465 49 30
Evolvice TeamКиївДеталі за стажування для бажаючих перетворитися на Junior QA engineer на сайті.
B2B SoftКиївЯк потрапити? Все просто! Надіслати своє резюме на пошту ekaschuk@b2bsoft.com

Умови: стажування оплачуване, можливе працевлаштування надалі.

CHI SoftwareХарків, ДніпроШлях QA тут розпочинається => Відправити CV на пошту careers@chisw.com, виконати тестове завдання, пройти співбесіду в офісі з технічним фахівцем.

Навчання в інтернатурі для QA відбувається у форматі повноцінної роботи на посаді Junior QA engineer у компанії протягом 3 місяців (повний 8-годинний робочий день, з понеділка по п’ятницю, гнучкий графік). За період навчання в QA інтернатурі кандидати будуть отримувати оплату за свій витрачений час та зможуть брати участь в усіх заходах, що відбуваються усередині компанії. Кожному інтерну буде виділений ментор тестувальник з досвідом, який буде давати йому завдання, слідкувати за прогресом та проводити рев’ю засвоєних знань.

DevelopexКиїв, ДніпроЯк потрапити: відправити резюме на hr@developex.com з приміткою «junior QA position», пройти технічну та hr співбесіду, виконати тестове завдання, пройти фінальну співбесіду.

Умови: 3 місяці випробного терміну.

MobiDevХарків, Миколаїв, ЧернівціПодавайте резюме на jobs@mobidev.biz зробіть тестове завдання, пройдіть співбесіду QA.
AgilitesХарківВсе доволі зрозуміло вказано на сайті.
NIX Solutions LtdХарків, ЛьвівІнформацію публікують на Доу у розділі вакансій. Слідкуйте за цим розділом на Доу, не лише за цією компанією!
SPD-universityЧеркасиЗаявка подається на сайті, де також можна дізнатися про набори. Навчання відбувається протягом 5 місяців. Складається з лекцій та практичних. Опісля розпочинається фінальний проект 1,5 – 2 місяці за результатами котрого випускники отримують сертифікат та бажану роботу в ІТ 🙂
TEAM InternationalХарківТривалість курсу 4 місяці, за результатами кращі випускники будуть зараховані на роботу. Написати слід на natalia.sorokopud@teaminternational.com.
LuxoftКиїв, Дніпро, ОдессаРеєстрація за посиланням, потрібно заповнити кабінет. Очікувати запрошення HR. Перевага надається студентам старших курсів.
PNN SOFTКиївЗаявку QA trainee можна подати у формі на сайті або надіслати резюме на HR@pnn.in.ua телефон для довідок: 093-992-30-66
1+1 медіаКиївУмови: тривалість стажування — 6 місяців: 1-й етап (3 місяці) — робоче навантаження на стажерів тестувальників до 20 годин/тиждень (4 год/день, гнучний графік), 2-й етап (3 місяці) — завантаження до 30 годин/тиждень (6 год/день, гнучкий графік), стажер тестувальник за свою роботу отримує стипендію. За умови успішного завершення стажування можливе працевлаштування в компанії.
CMKКиївНадсилаєте резюме на jobs@cmksoftware.com (обов’язково вкажіть Ваші контакти та рівень володіння англійською), виконайте тестове технічне завдання (тестування веб-додатку та перевірка англійської), пройдіть успішно співбесіду з HR.

Відібрані кандидати долучаються до одного з проектів компанії.

CognianceКиївЯк потрапити: відправити резюме на англійській мові на пошту: academy@cogniance.com далі пройти телефонний скрінінг з рекрутером, пройти інтерв’ю в офісі, виконати технічне завдання, пройти фінальне техічне інтерв’ю в офісі.
ConcepterКиївEntry Level QA Jobs

Вимоги до кандидатів:

 • розуміння процесу розробки;
 • базові знання технік тестування;
 • бажання вивчати нові інструменти та технології;
 • креативність, ініціативність;
 • велика уважність до деталей;
 • навички письмової та усної комунікації;
 • Intermediate+ English.

Як потрапити?  ➡ надсилайте резюме на сайті!

NetcrackerКиїв, Одеса, СумиЗаявка подається у консультаційному центрі Сумського Державного Університету. Тривалість навчання — від 2 до 3 місяців.
AltexSoftКременчукПодати заявку і умови все на сайті.
Astound CommerceКиїв, Вінниця, Ужгород, ЧернігівQA Boot Camp проходить на стаціонарній основі в офісі компанії, у будні ввечері. Умови QA Tester Intership та контакти HR на сайті.
IT SANESВінницяІнформацію публікують у розділі вакансій на ДОУ
СodalineЧеркасиРеєстрація QA Freshers за посиланням, потрібно заповнити кабінет та слідувати усім подальшим вказівкам.
BeQAtodayКиївКурси тестерів з працевлаштуванням для людей з обмеженими можливостями. Як доказ того, що хто дісно ХОЧЕ для того не існує жодних перепон у житті, а інвалідність то тільки стан душі. Волонтерський проект QA Club Kyiv спільноти. Усі бажаючі допомогти можуть в ролі викладача або менторів. Сторінка проекту у фейсбуці
Master of CodeЧеркасиДеталі на сторінці у Facebook або пишіть на пошту maryna.demchenko@masterofcode.com
Test MatickЧеркасиКомпанія із незалежного тестування ПЗ з локацією в Україні, США, Кіпрі проводить досить короткочасні безкоштовні курси тестування програмного забезпечення у Черкасах, згідно результату проходження котрих відбирає собі працівників. Також час від часу анонсуються безкоштовні тренінги. Подати заявку на курси тестування можна одразу на сайті за посиланням.

Related posts

5 коментарів

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.