testing jobs for freshers

Презентуємо перелік точок куди можна потрапити на БЕЗКОШТОВНЕ навчання, практику, стажування QA engineer в Україні, закордон… ну, хіба віддалено. Користуйтеся цим списком для тестувальників інтернів на здоров’ячко. В усіх цих компаніях протягом останнього року набирали QA Trainee. У разі відсутності, на даний момент навчання, за тією чи іншою адресою? — надсилайте туди своє резюме на посаду junior QA. Скоріше за все ці ІТ компанії лояльно ставляться до початківців тестувальників, і навіть як не дотягуєте… десь… можуть прийняти рішення Вас довчити або узяти на випробовувальний термін.

Якщо ж у Вас є інформація не зазначена у таблиці, пишіть у коментарях, ми її додамо. Наші читачі та студенти будуть вдячні за додаткову інформацію про відбори, відгуки, враження, завдання тощо. Питання на співбесіді QA

Будьмо дружніми допомагаймо один одному!

Інші дописи пов’язані із пошуком роботи тестувальника:

Компанія Місто Деталі
Quality Assurance Group Львів, віддалено Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/q2uvCDzMewvODAE13
SoftServe Academy Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Дніпро, Київ, Харків За посиланням розклад, вибираєте підходящу дату початку курсу, реєструєтеся, заповнюєте свій особистий кабінет і очікуєте запрошення на пошту, звінка рекрутера, якщо успішно пройшли попередній відбір технічного тестування, тоді Вас запросять на серію співбесід. Якщо не отримали листа на пошту, телефонуєте самі на номер 8 800 і т.д.
EPAM University Programs Київ, Львів, Харків, Дніпро Політика схожа, на політику SoftServe також слід зареєструватися у навчальному кабінеті, через нього ви будете отримувати новини на пошту. Різниця лише, що технічне тестування відбувається у письмовій формі у Вузі. Львів це Політех.
Global Logic Київ, Харків, Львів Слідкуйте за новинами на сайті, у соцмережах фб та лінкедін. На новий набір щоразу створюється нова форма, лендінг. У Львові можна писати з запитаннями на lviv.basecamp@globallogic.com (вкажіть у темі листа запитання)
ELEKS University Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль Сторіночка на фейсбуці тут за посиланням. На ній повідомляють новини про intership, котрі треба відслідковувати.
Ericsson Київ, Львів Пропонують переважно кар’єрні можливості для молодих. Студентів старших курсів вищих навчальних закладів або випускників, які закінчили навчання не більше ніж 2 роки тому. За посиланням відображаються вакансії. Ви ж початківці QA знову ж таки шукаєте пропозиції з позначкою Intership.
Tech Magic Львів Детальна інформація або на сайті або у тематичному топіку на ДОУ Сказала би, що сюди потрапити трішки легше, ніж у вище перераховані компанії… не має такого жорсткого відбору стажерів “кругів ада”.
ELIF TECH Львів, Вінниця Щоб потрапити потрібно надіслати CV на hr@eliftech.com, пройти тестування, пройти співбесіду з викладачами академії.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 1,5 — 2 години + домашні завдання. Навчання відбуваються в інтерактивному форматі проводять Senior та Middle інженери. Вони діляться власним досвідом, а найуспішніші студенти матимуть можливість отримати роботу в компанії.

Деталі можна дізнатися ще за тел: +38 (068) 563-25-28.

Sigma Software University Львів, Київ, Харків, Одесса Усі умови Software Testing Intership детально розписані на сайті університету.
Binary Studio Academy Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, онлайн Потрібно попередньо підготуватися до відбору: у особистому кабінеті є для цього усі необхідні матеріали, можна пройти демотест, а у телеграм-каналі є додаткові корисні посилання. Потім слід пройти онлайн-тест у зручний час. Виконати три завдання по відеолекціях і поспілкуйтеся з HR manager 10-15 хвилин по скайпу.

Умови навчання: курс проходить онлайн, повністю безкоштовно. Викладачі — досвідчені програмісти Binary Studio. Перед початком навчання студенти та викладачі зустрічаються в офісі Binary Studio у Львові на першу лекцію, а по завершенні курсу презентують там свої командні проекти на випускному і отримують сертифікати.

Якщо щось незрозуміло? Пишіть на пошту academy@binary-studio.com

DataArt Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Херсон Як потрапити у Львові: надсилайте своє резюме на адресу hr-lviv@dataart.com.

Умови: повний робочий день, внутрішня навчальна платформа, є оплата.

BotsCrew Львів Потрапити на стажування QA можна надіславши запит на пошту karina.bulachek@botscrew.com виконати тестове завдання та пройти співбесіду.

Умови: після успішного проходження стажування QA — працевлаштування в компанії.

PLVision Львів Умови вступу на інтернатуру QA: виконати тестове завдання, пройти вступні співбесіди з hr-менеджером та технічними експертами компанії. Якщо є запитання, пишіть на пошту learning.center@plvision.eu
G5 Entertainment Львів, Харків Поблажливі досить умови тут до шукачів долі QA 🙂

 • ігровий досвід, інтерес до ігор, знання ігрової термінології;
 • занння комп’ютера на рівні досвідченого користувача;
 • вміння висловлювати свої думки, писати зрозумілі і граматично правильні документи;
 • знання англійської мови на рівні грамотного написання звітів про помилки;
 • комунікабельність, спостережливість, акуратність, уважність до деталей, відповідальність.

Щоб потрапити потрібно: відправити CV на пошту job@g5e.com

Умови: тривалість стажування — 2 тижні. По закінченню передбачене тестовое завдання, технічна співбесіда, бо за умови успішного завершення стажування можливе працевлаштування в компанії QA engineer.

GeeksForLess Київ, Львів, Миколаїв Інформація за стажування з’являється на ДОУ, або слід задавати питання HR.
Silego Technology Inc Львів, Вінниця Інфу за інтернатуру QA слід ознайомитися на сайті. Хоча зрозуміліше зазвичай інфу подають на ДОУ
Intetics Київ, Львів, Харків Інтернатура QA для тих хто володіє якоюсь мовою програмування розуміє та полюбляє функціональне програмування. Мінімальний досвід QA тут буде в + Надішліть резюме на пошту fp@intetics.com, отримайте тестове завдання і виконайте його, поспілкуйтеся з рекрутером, виконайте друге тестове завдання в офісі.
Expercast пропонують віддалене навчання та віддалену роботу Вимоги до кандидатів: рівень англійської — не нижче, ніж Upper-intermediate; кмітливість, здатність швидко вчитись, бажання брати на себе виклики 😉 буде плюсом знання JavaScript, SQL, HTML/CSS.

Як потрапити: надіслати резюме на jobs@expercast.com та кількома словами розповісти англійською мовою про те, чому саме зацікавило проходження інтернатури на тестувальника ПЗ у цій компанії та на цю посаду. Обов’язково вказуйте в темі листа посаду, на яку подаєтесь: [Junior JavaScript], [Junior Ruby], [Junior QA].

Успішне працевлаштування гарантоване після проходження всіх етапів процесу відбору.

Деталі: на сайті або пишіть на пошту jobs@expercast.com

QA TestLab он-лайн Мабуть найвідоміші он-лайн курси в Україні, котрі пройшов майже кожен тестувальник. З розкладом можна ознайомитися на сайті, подати заявку, тоді на пошту надішлють запрошення на тест, після проходження тесту вже отримаєте запрошення на навчання.
Crowdin Тернопіль Останнім часом наборів не має, але слідкуйте за розкладом про всяк випадок якщо Ви з Тернополя.
Keep Solid Одесса Деталі: на сайті, на Facebook або пишіть на пошту v.lyubchenko@keepsolid.com, телефон/Viber: 050 392 2150
HYS Enterprise Одесса Надсилаєте резюме з відміткою «Стажування QA» на hr@hys-enterprise.com потім проходите співбесіду (HR, технічну та фінальну англіською мовою).

Стажування триває 2-3 місяці. За умови його успішного завершення кандидат отримує статус джуніора QA в компанії.

EIS Group Одесса Теж потрібно надіслати CV на hr_odessa@eisgroup.com, виконати тестове завдання та пройти співбесіду
MacPaw Київ Потрапити стандартно, заповнити анкету, успішно виконати тестове завдання, пройти співбесіду з HR-менеджером та менторами напрямку. Контакти і форма заповнення даних на інтернатуру QA на сайті.
GMS Київ Internship Operations, Internship Technical. Пишіть на пошту internship@gms-wordlwide.com або телефонуйте +380 50 465 49 30
Evolvice Team Київ Деталі за стажування для бажаючих перетворитися на Junior QA engineer на сайті.
B2B Soft Київ Як потрапити? Все просто! Надіслати своє резюме на пошту ekaschuk@b2bsoft.com

Умови: стажування оплачуване, можливе працевлаштування надалі.

CHI Software Харків, Дніпро Шлях QA тут розпочинається => Відправити CV на пошту careers@chisw.com, виконати тестове завдання, пройти співбесіду в офісі з технічним фахівцем.

Навчання в інтернатурі для QA відбувається у форматі повноцінної роботи на посаді Junior QA engineer у компанії протягом 3 місяців (повний 8-годинний робочий день, з понеділка по п’ятницю, гнучкий графік). За період навчання в QA інтернатурі кандидати будуть отримувати оплату за свій витрачений час та зможуть брати участь в усіх заходах, що відбуваються усередині компанії. Кожному інтерну буде виділений ментор тестувальник з досвідом, який буде давати йому завдання, слідкувати за прогресом та проводити рев’ю засвоєних знань.

Developex Київ, Дніпро Як потрапити: відправити резюме на hr@developex.com з приміткою «junior QA position», пройти технічну та hr співбесіду, виконати тестове завдання, пройти фінальну співбесіду.

Умови: 3 місяці випробного терміну.

MobiDev Харків, Миколаїв, Чернівці Подавайте резюме на jobs@mobidev.biz зробіть тестове завдання, пройдіть співбесіду QA.
Agilites Харків Все доволі зрозуміло вказано на сайті.
NIX Solutions Ltd Харків, Львів Інформацію публікують на Доу у розділі вакансій. Слідкуйте за цим розділом на Доу, не лише за цією компанією!
SPD-university Черкаси Заявка подається на сайті, де також можна дізнатися про набори. Навчання відбувається протягом 5 місяців. Складається з лекцій та практичних. Опісля розпочинається фінальний проект 1,5 – 2 місяці за результатами котрого випускники отримують сертифікат та бажану роботу в ІТ 🙂
TEAM International Харків Тривалість курсу 4 місяці, за результатами кращі випускники будуть зараховані на роботу. Написати слід на natalia.sorokopud@teaminternational.com.
Luxoft Київ, Дніпро, Одесса Реєстрація за посиланням, потрібно заповнити кабінет. Очікувати запрошення HR. Перевага надається студентам старших курсів.
PNN SOFT Київ Заявку QA trainee можна подати у формі на сайті або надіслати резюме на HR@pnn.in.ua телефон для довідок: 093-992-30-66
1+1 медіа Київ Умови: тривалість стажування — 6 місяців: 1-й етап (3 місяці) — робоче навантаження на стажерів тестувальників до 20 годин/тиждень (4 год/день, гнучний графік), 2-й етап (3 місяці) — завантаження до 30 годин/тиждень (6 год/день, гнучкий графік), стажер тестувальник за свою роботу отримує стипендію. За умови успішного завершення стажування можливе працевлаштування в компанії.
CMK Київ Надсилаєте резюме на jobs@cmksoftware.com (обов’язково вкажіть Ваші контакти та рівень володіння англійською), виконайте тестове технічне завдання (тестування веб-додатку та перевірка англійської), пройдіть успішно співбесіду з HR.

Відібрані кандидати долучаються до одного з проектів компанії.

Cogniance Київ Як потрапити: відправити резюме на англійській мові на пошту: academy@cogniance.com далі пройти телефонний скрінінг з рекрутером, пройти інтерв’ю в офісі, виконати технічне завдання, пройти фінальне техічне інтерв’ю в офісі.
Concepter Київ Entry Level QA Jobs

Вимоги до кандидатів:

 • розуміння процесу розробки;
 • базові знання технік тестування;
 • бажання вивчати нові інструменти та технології;
 • креативність, ініціативність;
 • велика уважність до деталей;
 • навички письмової та усної комунікації;
 • Intermediate+ English.

Як потрапити? ➡ надсилайте резюме на сайті!

Netcracker Київ, Одеса, Суми Заявка подається у консультаційному центрі Сумського Державного Університету. Тривалість навчання — від 2 до 3 місяців.
AltexSoft Кременчук Подати заявку і умови все на сайті.
Astound Commerce Київ, Вінниця, Ужгород, Чернігів QA Boot Camp проходить на стаціонарній основі в офісі компанії, у будні ввечері. Умови QA Tester Intership та контакти HR на сайті.
IT SANES Вінниця Інформацію публікують у розділі вакансій на ДОУ
Сodaline Черкаси Реєстрація QA Freshers за посиланням, потрібно заповнити кабінет та слідувати усім подальшим вказівкам.
BeQAtoday Київ Курси тестерів з працевлаштуванням для людей з обмеженими можливостями. Як доказ того, що хто дісно ХОЧЕ для того не існує жодних перепон у житті, а інвалідність то тільки стан душі. Волонтерський проект QA Club Kyiv спільноти. Усі бажаючі допомогти можуть в ролі викладача або менторів. Сторінка проекту у фейсбуці
Master of Code Черкаси Деталі на сторінці у Facebook або пишіть на пошту maryna.demchenko@masterofcode.com
Test Matick Черкаси Компанія із незалежного тестування ПЗ з локацією в Україні, США, Кіпрі проводить досить короткочасні безкоштовні курси тестування програмного забезпечення у Черкасах, згідно результату проходження котрих відбирає собі працівників. Також час від часу анонсуються безкоштовні тренінги. Подати заявку на курси тестування можна одразу на сайті за посиланням.

Related posts

5 коментарів

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.