Можливо, хтось виступить в неетичності даної сторінки, але ми створені допомагати людям 🙂 Тому без назв компаній пропоную дописувати тут запитання, тестові завдання, заміточки HR -ів з Ваших співбесід. Будьмо дружніми !!! Приєднуйтеся до шлешмобу ВПЕРЕД ➡

За розміщення інформації у цьому розділі, адміністрація сайту ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ не несе! Майданчик виступає у ролі посередника культурного обміну QA.

Для тих хто вперше на нашому сайті тестувальників, підказуємо де можна ознайомитися з відповідями на більшість запитать QA:

Related posts

testing jobs for freshers

Перелік точок безкоштовного стажування

Презентуємо перелік точок куди можна потрапити на БЕЗКОШТОВНЕ навчання, практику, стажування QA...

7 коментарів

 • Найдивніше питання, яке задавали одному з випускників нашої групи на курсах при одній з компаній – чи вживаєш алкоголь. Питання вибило з колії хлопаку повністю. Відповів, що вживає, якщо є привід, в розумних межах і т.д. Тоді інтерв’ювер каже “Добре, ти нам підходиш. Бо в нас хлопці шукають собі подібного” 🙂

 • Привіт, в ІТ співбесідах великого досвіду не маю але зі співбесід в приватників дивувало, прохання дублювати резюме вручну; якоома детальніше розписати освіту в т ч усі пройдені курси маючи 2 вільні рядки

 • Набір всіма “любимих” логічних задач із співбесід: =))

  1. Про лампочки
  Завдання: В кімнаті є 3 ел. вимикача від ел. лампочок, які знаходяться в коридорі за закритими дверима. За яке мінімальне відкриття дверей можна визначити, який вимикач до якої лампочки відноситься?

  2. Про пігулки

  Завдання: Щодня хворий повинен приймати пігулки, щоб не померти. По одній пігулці з кожної баночки. Інше дозування – смерть. Баночки ідентичні, пігулки – теж. Залишалися 4 пігулки(по два кожні сорти), коли хворий їх випадково перемішав. Як можна закінчити курс лікування і залишитися в живих?

  3. Про мертвого чоловіка
  Завдання: Серед пшеничного поля знайшли мертвого чоловіка, що міцно стискав в руках сірник. Чому він помер?

  4. Про люки
  Завдання: Чому люки круглі?

  5. Про блендер
  Завдання: Вас зменшили і кинули у блендер, який включиться через 30 секунд. Що ви робитимете?

  6. Про фальшиву монету
  Завдання: У вас є 8 монет: 7 важать однаково, одна важить менше. Користуючись вагами, знайдіть легку монету менш ніж за три кроки.

  7. Про торт
  Завдання: Вам подарували на день народження торт. Як його розділити на 8 рівних частин трьома розрізами?

  8. Про мотузки

  Завдання: У вас є дві мотузки. Про одну відомо, що вона згорає рівно за 1 годину. Необхідно за допомогою цих мотузок визначити інтервал часу в 15 хвилин. Треба враховувати, що мотузки горять неоднорідно.

  9. Про ланцюжок
  Завдання: На заїжджий двір приїхав мандрівник. Грошей у нього з собою не було, але був золотий ланцюжок з шести ланок. Хазяїн заїжджого двору погодився прийняти в оплату кімнати за кожен день по одному колечку з цього ланцюжка, але так щоб розпиляних кілець він отримав не більше одного. Як постояльцеві треба розпиляти ланцюжок, щоб можна було щодня розплачуватися упродовж п’яти днів?

  10. Про настроювачів рояля
  Завдання: Розрахуйте, скільки в нашому місті настроювачів рояля?

 • Питали, які є види Developers. Яка найновіша версія мобільних аплікацій. Який найкращий браузер .Для чого використовується JMeter. Недоліки Waterfall.

 • Привітульки ))) , перелік питань : Scrum, Sprint, різниця між верифікацією та валідацією, Unit testing, життєвий цикл програмного забезпечення, мови програмування які знаєте, php , чому саме тестування, види тестування, досвід у комерційних проектах, з/п на яку очікуєте, ким ви себе бачите в майбутньому, скільки часу можна працювати джуніором…

 • Отримала пробне завдання для отримання роботи: протестувати мобільну аплікацію. Часу дали тільки 7 днів. У мене є тільки компютер, планшет і смартфон. Але вимоги такі: Size 46.6 MB Compatibility Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

  Ось звідси мені від тої фірми сказали скачувати: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.starApps.apex
  Ось інформація про програму: https://itunes.apple.com/us/app/apex-dating-find-hot-real-dates-near-you/id1175422077?mt=8

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.