Логічно Python Automation QA Engineer — потрібно володіти мовою програмування пайтон, і хто зібрався професійно відбутися таким тест-інженером Автоматизованого Тестування, перед ним постає питання як вивчати основи Python?

Більшість запропонованих нижче ресурсів вивчення мови програмування Python 3 є зібрані з мого власного досвіду, тобто були опробувані мною протягом певного проміжку часу, коли вивчався Python 3 самостійно і безкоштовно, ну чи інколи досі, коли намагаюся розвинути нові skill -и у цьому напрямку )))

Зауважу! Не так давно, ще з рік-півтора тому будь-які курси Python 3 або ж відео уроки, було віднайти в інтернеті значно-о-о-о складніше відповідь доволі банальна, не встигли натворили ще їх після релізу версії, зараз відповідно побільшало.

Попередження! Будьте обережними, якщо зібралися вивчати Python, звертайте Увагу! на версію пайтона, весії 1.х.х або 2.х.х — з них уже ніхто не розпочинає вивчення мови програмування Python. Проте старіші версії й досі використовуються у підтримці проектів написаних на них. Думаю, навіть є проекти, які ніколи і не будуть переписуватися на третю версію Python….

Перелік курсів Python з нуля для початківців

Курс Programming Foundations with Python for beginners на онлайн платформі Udacity був найпершим і чи не єдиним безкоштовним онлайн курсом, який знайшла. Милий “індусик” Kunal Chawla усе зрозуміло під “музичку” пояснює. Його головний аргумент, що він не хоче навчати пайтон стрімко, що аж закипає голова, як це було у нього. Головна мета зріст у знаннях відбувся плавно по висхідній. У консольці пропонується попрактикуватися виконувати прості завдання.

На платформі Udemy теж присутні кілька схожих онлайн курсів по пайтону для програмістів початківців, з позначкою Python for Absolute Beginners:

Якщо потрібні ще практичні життєві проекти у копілочку Git тримайте переклад: Простой Telegram бот на Python всего за 1 час — у бібліотеці програміста гілка Python розвинута рясно, і це класно.

learnpython.org — теж може комусь знадобиться попрактикувати окремі завдання. 

Російськомовні онлайн туторіали Python

hexlet.io узагалі на цій платформі є кілька курсів, один з яких по налаштуванню середовища Python

Питонтьютор — хороший ресурс, не містить мигаючої реклами, яка не буде відволікати від уроків пітона.

Python online course intermediate level

www.sololearn.com найкращий курс на мій погляд зустрівся мені цій e-learning платформі

Підбірка відеоуроків Python на YouTube:

і ще вищий рівень уроків Python список відео:

Каталог codeacademy Ухти! Дивіться скільки всього цікавого 🙂

Шкода trial версія online курсів пайтон доступна тільки тиждень 7 днів, проте й абонплата за користування e-learning платформою досить демократична.

DataCamp.com  — популярний ресурс і коммюніті вивчення Data Science на Python.  На скріні відображається перелік доступних онлайн курсів  Python. Гарнановина — добра половина  з них  є безкоштовною.

Pluralsight — це колишня безкоштовна e-learning платформа  codeschool, хто її пам’ятає? Легко ще кажучи вона мене відверто розчарувала ціною. Питається за що 35 баксів абонементу? Якщо довкола стільки безкоштовного? Курси які раніше були обрані до списку тих, які вивчаєте так і залишилися у безкоштовному доступі.

MUST HAVE усім Junior, Middle, Senior пайтоністам

www.python.org є офіційною точкою відліку усього, що пов’язано з програмуванням на Python. Сайт містить офіційну документацію по програмуванню на Python. І якщо виникають якісь труднощі і питання для вирішення поставленої задачі в першу чергу слід звертатися до цієї документації для отримання інформації про Python.

stack overflow джерело №2 куди потрібно звернутися, коли виникла помилка і не розумієте чому. На цьому сайті шукаєте відповідь на свою помилку, може у когось вона траплялася і всесвітнє Python community комусь уде допомогло. Допис-пояснення детальніше Stack-overflow-what-it-is?

Mark Lutz Learning Python — одного разу у нас була презентація курсу Python у Віктора Харківця з промоційною назвою Python з чого почати? ось запис на YouTube каналі QualityAssuranceGroup. Дослівно він так і сказав, що він не в змозі буде краще навчити студентів Python -у аніж Марк Луц ))) Читати онлайнцю легендарну книгу по Python і завантажити безкоштовно тут у нас на сайті, клікайте на назву. 

Підсумок:

Удачі, натхнення і завзяття щоб з’їсти пітона з апетитом!

Related posts

6 коментарів

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.