speaky logo

Сьогоднішній допис яскравий приклад найкращі #Поради QA на усі випадки життя. У ньому ми покажемо і розкажемо про НАДЗВИЧАЙНО прикольний та корисний сайт Speaky.com

У разі, якщо Ви прагнете практики у вивченні іноземної мови, то Вам дорога САМЕ на такі сайти. Колишня назва сайту GoSpeaky.com. Редірект справно працює. Досі нічого не чули про нього? Тоді Вам на додачу до азарту буде ще неабияк цікаво!

Значить, Speaky.com — це спільнота для вивчення іноземної мови. Створена по зразку стандартної соцмережі. Де у Вас є можливість спілкуватися з незнайомими живими людьми на будь-яку тему, на обраній Вами іноземній мові.

Принцип роботи простий: знаходите партнера для практики => «френдитеся» => спілкуєтеся. Це може бути «мовний обмін», коли Ви допомагаєте іноземцю вивчати англійську, а він натомість іспанську, до прикладу. Але частіше трапляється так, що двоє людей практикують мову, нерідну для обох, як правило, англійську. Сайт передо всім призначений для письмовій мовної практики, голосовий зв’язок відсутній. Хіба персонально Вас або Ви запросите когось у скайп. Так робить більшість. Використовує платформу Speaky.com, тільки для старту і знайомства. Оскільки живе спілкування ніщо не замінить!

Speaky — ефективне доповнення до інших методів навчання. Занять із репетитором, уроків граматики, курсів із вивчення англійської мови, читання книжок на англійській мові, походів у English speaking club. Бо необхідність говорити по-англійськи в режимі реального часу змушує активізувати всі наявні знання англійської, включаючи дрімаючі, ген-ген десь в далеких куточках пам’яті. Деколи насилу згадувати, як ж то слово сказати на Англійській 🙂

І погодьтеся, спілкування з носієм мови чи людьми, які досить добре володіють, тією ж англійською — набагато більш захоплююче та пізнавальніше заняття, ніж нудний діалог у класних умовах, раз чи два в тиждень, на чітко задану тему.

Крок 1: Реєстрація та створення профілю на Speaky.com

Боятися не варто, люди там хороші. Особисто мені ніколи не траплялися пересічні особистості. Всі з ким зав’язувалася розмова у діалозі більш ніж на 3-4 репліки були доброзичливими, чуйні, цікаві в спілкуванні люди. Пригадую: аргентинського капітана, іранського телекомунікаційного інженера, іспанського UX -дизайнера — як бачите уся публіка освічена. Звісно без турецьких «мачо», якщо Ви належите до кращої половини людства з питаннячками … “А коли у тебе був останній раз типу…?” — нігде не обійтися у житті, інтернеті та Speaky включно.

Моя реєстрація відбувалася через коннект із Facebook.

 

Сайт створений стандартно. Виглядає він досить просто і зручно, як то кажуть: “нічого зайвого, й навіщо?”

Після простої реєстрації Вам запропонують заповнити детальну анкету: вказати свою країну, місто, розповісти коротко про себе, поставити фото на аватарку, додати інтереси, аби Вас можна було просто знайти по фільтру категорій і Вашою персоною зацікавилися однодумці.

Так само до завантаження доступні однойменні додатки на Android і IOS, що дозволяють листуватися з телефону в дорозі, у будь-який час 😆

Але найголовніші пункти анкети — це Ваша рідна мова і мови, котрі вивчаєте. Причому можна вказати рівень володіння іноземними мовами. Інші користувачі будуть бачити таку інформацію та орієнтуватися на неї.

Ім’я та прізвище необов’язково писати справжні, але на зображення аватарки краще поставити своє справжнє фото, щоб якщо справа дійде по відеозв’язку, не збивати з пантелику людей, з якими будете спілкуватися у такий спосіб. Перепрошую, роль Чарівного Оленя у мене тільки для Вас любі.

Крок 2: Додаткові налаштування профілю на Speaky:

Погляньте на один із верхніх скріншотів є можливість створити коммюніті. І ще Ви можете на Speaky.com до вивчення англійської залучати реальних друзів у спосіб:

Мову інтерфейсу теж дозволено вибрати. За замовчуванням встановлюється мова Вашого браузера.

Сайт не сподобається, профіль користувача без проблем можна видалити, передумаєте відновити.

Є функція виставити нагадування на певну годину та дні на кшталт будильника. Ця функція працює наче розширення браузера. На якому б Ви сайті чи програмі не сиділи за комп’ютером у куточку побачите нагадування увійти на Speaky. Чесно… признаюся на довго мене не вистачило на дисципліноване навчання практику англійської. Ця опція почала мене дратувати й я її вимкнула.

Крок 3: Пошук партнера для практики

Зверху у меню наявний пошуковий рядок для Вас, у якому Ви можете першим написати комусь з доступних в он-лайн або відфільтрувавши за захопленнями. Але узагалом партнери діляться на дві категорії: native speakers (носії мови) і non-native speakers (не носієм мови). На сайті за допомогою зручного фільтра у загальних налаштуваннях можна виділити для пошуку тільки носіїв.

Присутня можливість додати користувача в друзі, як у звичайній соціальної мережі. Як тільки додасте першого користувача до себе в друзі, внизу буде відображається, коли він в онлайні. Також видно чат з тими, хто зараз доступний і годину, на котру призначена «здибанка» спілкування з Вашими друзями онлайн.

Зустрічі призначаються вгорі є календарик з такою можливістю. Це дуже зручно, враховуючи годинну різницю між континентами та країнами.

Крок 4: Та-да-да-дам! Спілкування!

Обравши користувача, можна розпочинати одразу чатитись. В чаті є дві цікаві деталі: підказки і виправлення.

  • виправлення — це опція виправлення повідомлення, написаного Вами або співрозмовником. Після чого будуть показуватися два варіанти: неправильний (до виправлення) і правильний (виправлений).
  • підказки — опція призначена для тих, кому дуже складно спілкуватися з незнайомими іноземцями. Бо поміж Вами не тільки мовний бар’єр, але й величезна культурна прірва. Тому розробники заздалегідь склали список питань, які доречно поставити в подібній бесіді. Це типу такі питання, як «Як давно Ви вчите цю мову?», «Що саме для Вас складне у ній?» «Скільки у Вас зараз часу на неї?» Далі рекомендують поспілкуватися про захоплення, особливо якщо у Вас, вони спільні або про роботу. Категорично не радять говорити з незнайомими людьми на гострі теми, політики, релігії, інтиму, сімейних та особистих відносин... тощо.

Для початківців передбачений он-лайн перекладач, але як на мене це не дуже зручно, швидко вбиває інтерес до такої Великої справи! Присутня випадайка із списком тем для розмови й там.

Наостанок скажу тільки одне, можливість розвиватися є завжди, тільки наберіться сміливості, і зробіть перший крок. А потім зберіть волю в кулак, спілкуйтеся систематично й незчуєтеся, як швидко за допомогою цього сайту покращите свої практичні навички англійської. Якщо напишете у полі інтересів Programming, QA, qa -engineer, project manager чекайте до Вас гарантовано стукатимуть колеги, або люди із інших країн, які nt; цікавляться ІТ. Не знаю, здивує Вас чи Ні виявляється у багатьох країнах світу це найкращий чесний спосіб заробити грошенят трохи більше середнього рівня. Дякую за увагу! Розраховую на Ваші лайки та бурхливе коментування моєї роботи 😳

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.