Тауер із українським прапором

Де ми шукаємо відповіді на свої запитання, що виникають по ходу вивчення англійської? До книжок заглядаємо рідше. Більше зараз у інтернеті. Тільки-но поверхнево копни Google — одразу багато блогів, статей, підкастів, відео-каналів для самостійного навчання.

ЗНАЮ! Не пасує хвалити ворожі ресурси. Але як на мене, у де-факто заборонених Вк якраз ДУЖЕ багато відмінних уроків англійської мови. Відомі багатьом: Begin English, Just English, Визуальный английский, платформа Sky eng тощо. Мені вони подобаються, бо зрозуміло пояснюється складний матеріал, інколи по них вчуся. Багато прикладів сучасних сталих виразів для особистого словничка.

Ось, і коли дійшло діло комусь щось рекомендувати. То.. Гм… Дик-тик-тик… У мене виникла ідея запропонувати підтримати вітчизняне! Вивчати англійську мову за допомогою українських ресурсів разом із українськими вчителями!

Смайлик із Українським прапором

Щоправда, друзі, створити цей список було непросто. Українських проектів для вивчення іноземних мов обмаль. Нічого страшного, нехай список буде меншим, але якіснішим та використаний ефективніше.

Уроки англійської. BBC Україна

ВВС Україна — інформаційний новинний портал, але на ньому присутня щотижнева оновлювана колонка по вивченню британської англійської, від рівня elementary до advanced.

BBC Україна сайт вивчення англійської

 

А ТУТ посилання на 66 записів підкастів. На жаль нові не записуються?

Англійська мова безкоштовно онлайн на сайті ENTELECHY

Стильний дизайн, постійне інтенсивне наповнення, море цікавої інформації на англійській з детальними поясненнями та інтерактивними вправами, списки додаткових ресурсів, корисних посилань та матеріалів — це те все, що ризикує зробити цей сайт для вивчення англійської незамінним помічником Вам. Подбає про Ваше всестороннє вивчення англійської мови: граматику, лексику та правильну вимову.

Приклад інтерактивної вправи із сайту ENTELECHY:

Український сайт для вивчення англійської он-лайн

Як виглядає вправа з англійської

Приклад інтерактивної практики з англійської мови

Також Entelechy зібрав довкола себе численну спільноту прихильників із якими можна спілкуватися та дискутувати у соцмережах.

Як сам себе ресурс презентує:

Глибоке вивчення англійської, саморозвиток і натхнення в гармонії з хорошими книгами, музикою і нотками гумору – лише в оригіналі.

Liuro — це ще один сайт для вивчення англійської он-лайн

Інформація на ньому подана за таким принципом, що складність завдань збільшується поступово і Вам буде цікаво. На відміну від попереднього сайту вивчення англійської онлайн, на Liuro більше вправ та довідкової інформації: словники по правопису, по часових формах дієслова, граматика часів, підбірки ідіом.

Скрін сайту вивчення англійської Liuro

Для меломанів присутня можливість вивчати англійську мову за допомогою пісень.

Уроки англійської від Language English School of Dariya Dziuba

Дарія на даний момент проживає багато років в Монреалі, Канада, відповідно прирівнюється до native speaker. Ціль Дарини — зробити вивчення англійської цікавим, ефективним і доступним аби без комплексів говорити!

Канал рік уже не підтримується. Інформація по адресі старенького сайту enrucafe.com ще старіша, але інформації у достатньому обсязі.

YouTube канал Англійська & Румунська по-простому!

Від хлопця Ростислава Михайлишина. Його кредо схоже на ціль Дарії — доносити англійську мову до людей в простий та легкий спосіб.

Цитуємо Ростислава:

Стереотипні та традиційні підходи, щодо вивчення англійської мови, змусили мене створити такий канал, щоб донести Вам щось нове, що вже широко використовується в США та Канаді.

OpenSource Проект KinoMova

Ідея проекту однозначно цікава. Це вивчати англійську мову за допомогою фільмів. Методом кількаразового повторення коротких фраз і імітування вимови персонажів із стрічок, про які Ви хоча б чули чи не раз бачили. Цей спосіб навчання англійською невимушений, розважальний та легкий. Чи не так? Проект розрахований на активну молодь, яка розуміє важливість вільного володіння іноземними мовами. Правда цей проект надто довго знаходиться в процесі розробки, 2-й рік? Можливо його реалізація складна? Плюс використовувати цей сайт для вивчення англійської мови можливо буде платно: внесення на рахунок 100 гривень зараз дозволить користуватись ним безкоштовно протягом трьох місяців опісля запуску. Або можете долучитися до команди створення цього англійськомовного ресурсу із допомогою. У нижньому лівому кутку публікують вакансії. Перегляньте, раптом потрібно у проект тестувальника? А Вам досвід роботи тестувальником? Вийде взаємовигідна співпраця.

Громадський проект Україна Speaking

Україна Speaking — це сайт частини національної програми з популяризації та вивчення іноземних мов в Україні. Мета: надати молоді доступ до можливостей і зробити українців повноправними членами світової спільноти. За підтримки держави, бізнесу, культури, а також іноземних донорів, включаючи посольства США, Канади та країн Євросоюзу.

UaSpeaking скріншот

Сподіваємося цей допис надихне Вас до натхненного навчання. А як практикувати англійську ЧИТАЙТЕ: Speaky — відгук із перших вуст про сайт мовної практики

Related posts

Comment ( 1 )

  • Дякую, дійсно цікаві джерела. Я часто ще користуюсь онлайн перекладачами для поповнення словникового запасу.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.