Marianna Nechypor

Маріанна розповідає про особливості курсу «Тестування Програмного Забезпечення» у Quality Assurance Group
Marianna Nechypor

Маріанна Нечипор — керівник програми курсу “Тестування ПЗ” у Quality Assurance Group, директор з розвитку ІТ компанії QArtrock.

Досвід: понад 10 років в ІТ сфері, десятки успішних проектів та людей задоволених кар`єрним ростом; створила незалежний відділ тестування в CoreValue.

Що таке Quality Assurance Group?

Quality Assurance Group – це освітня ІТ платформа для розвитку кожного!

Мета спільноти Quality Assurance Group — сприяти розвитку та реалізації потенціалу кожного.

Ми працюємо для людей! Ми розуміємо важливість багатогранного навчання професії. Знання про роль кожного та про взаємодію виробничих груп в процесі розробки програмного продукту дозволяє успішно справлятися з поставленими перед працівником завданнями.

Наші випускники вирізняються швидкою адаптацією до виробничих умов завдяки багатогранному навчанню.

У чому особливість курсу «Тестування Програмного Забезпечення»?

Курс «Тестування Програмного Забезпечення» розроблений за унікальною методикою та спрямований на комплексний розвиток виробничого потенціалу у напрямку забезпечення якості програмного забезпечення.

Програма курсу та спосіб викладання удосконалювалися протягом семи років. Професіонали – практики з багаторічним досвідом роботи в ІТ сфері діляться знаннями та досвідом. Студенти отримують усе необхідне, щоб опанувати професію тест-інженера та дбати про якість розробки програмного забезпечення належним чином. Подача навчального матеріалу відбувається відповідно до сприйняття людей і має багатогранний характер.

Ми викладаємо теорію та практично опрацьовуємо сучасні інструменти тестування ПЗ, якими повинен володіти кожен QA спеціаліст.

Програма курсу «Тестування ПЗ» ще в 2011 році тривала три тижні, а вже в 2018 році триває три з половиною місяці. Програма курсу безперервно доповнюється вузькоспеціалізованими темами-новинками, якими з розвитком галузі обов’язково повинен володіти кожен тест-інженер (QA Engineer).

Впродовж навчання, студенти здобувають навички аналізу, планування та тестування системи, а також пізнають багато інших як технічних так і нетехнічних аспектів роботи QA інженера або у майбутньому QA менеджера.

З перших занять курсу працюємо над розвитком навичок роботи з інформацією. Студентів вводять у світ вузькоспеціалізованих технічних знань, таких як автоматизоване тестування, робота з базами даних, тестування веб-аплікацій та мобільних додатків, тестування безпеки, тестування навантаження та тестування стресостійкості системи, інше. Проводяться заняття корпоративної англійської з носієм мови, також багато уваги приділяється роботі в команді, самоменеджменту та керуванню проектом.

Завдяки багатогранній програмі, наші випускники часто працевлаштовуються проектними менеджерами, при наявності добре розвинених навичок комунікації та хорошому рівню англійської мови. Невід’ємною та вагомою частиною курсу є практика. За три місяці студенти опрацьовують різні інструменти тестування на різних системах. Також проводиться активна робота над розвитком м’яких навичок, оскільки це є важливою складовою кар’єрного росту.

Розвиток технічних навичок є необхідною умовою для вузькопрофесійного росту, розвиток м’яких навичок є надзвичайно важливим для кар’єрного росту, а особливо у менеджменті, де робота з людьми є основною складовою професії.

На завершення курсу студенти виконують самостійну роботу, що суттєво впливає на вдосконалення здобутих навичок на курсі. Захист самостійної роботи формує відчуття впевненості у власних силах.

Під час навчання на курсі «Тестування ПЗ» в Quality Assurance Group студенти змінюють відношення до роботи, вчаться розвивати власний потенціал, реалізовувати його та отримувати від цього задоволення. За 3 місяці навчання на курсі, тестування програмного забезпечення стає для них просто звичною справою.

Розвиток та реалізація потенціалів дарують відчуття щастя.

Які перспективи очікують випускників курсу«Тестування Програмного Забезпечення»?

Після проходження курсу старанні випускники рекомендуються у ІТ компанії в залежності від особистих очікувань та потреб роботодавця. Під час навчання кожен студент, індивідуально, навчається складати резюме, проходити співбесіди та отримує рекомендації.

Випускники Quality Assurance Group працюють у більше ніж 70-ти ІТ компаніях Львова, України та світу.

Особливість випускників Quality Assurance Group – швидка адаптація до реальних виробничих умов.

Як стати успішним тест-інженером?

Успішні тест-інженери добре аналізують завдання, знають як знаходити всю необхідну інформацію, досконало вивчають систему, та постійно тримають фокус на тестуванні системи під час роботи 😊.

Щоб досягнути успіху у будь якій роботі, необхідно всього лиш:

  • дбати про чітке розуміння отриманого завдання;
  • визначати пріоритети;
  • проговорювати труднощі, які виникають в роботі, вчасно звертатись до керівника;
  • сумлінно виконувати свою роботу, не відкладати «на завтра», робити «на вже»;
  • ставити собі запитання «чи я роблю все що від мене залежить, і як найкраще?»;
  • думати «як зробити так щоб виконати завдання успішно», а не «як зробити так щоб не робити»

В наші дні багато людей перекваліфіковуються на тест-інженерів. Що б Ви порадили людям, які хочуть змінити рід занять і обрати для себе нову професію?

Тест-Інженерів вирізняє посидючість, уважність до деталей, вміння працювати з інформацією, вміння довго концентруватися на одному завданні, впевненість та стресостійкість.

Ми створили QACoworking Center, де збираються Тест-Інженери кожного дня, щоб гуртом працювати над розвитком навичок, необхідних для роботи. Це подібно до ходіння в тренажерний зал, лиш тренажерами є системи, діями – тестування, а м’язами, які розвиваються є виробничі навички. Туди може прийти кожен, кому цікава професія Тест-Інженера, і взяти участь у тестуванні системи разом з іншими.

Якщо Вам цікаво розвивати власний потенціал у сфері забезпечення якості – сміливо пірнайте у світ тестування програмного забезпечення!

На Вашу думку, що потрібно людині, щоб досягнути успіху?

Досягнення успіху – це рутинна, кропітка, щоденна робота над поставленими завданнями та над власним розвитком. Потрібно просто працювати і відноситись відповідально до своєї роботи 😊.

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.